SÜRAT KARGO ile Kapıda Ödeme

Sitemizden satın aldığınız ürünlerin bedellerini, kargonuz adresinize geldiğinde kapınızdan ödeyebilirsiniz! Bu hizmeti seçen değerli müşterilerimizin sipariş bedeline, ürün kargo bedeli yanısıra, "Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli " olan 5 TL sipariş anında eklenecektir.

"Ürün Kargo Bedeli" ayrıca sipariş bedelinize eklenmektedir. "Kapıda Ödeme Hizmeti" Nakit ödeme ve kredi kartı tek çekim ödemelerde geçerlidir. Kapıda Ödeme sistemi içerisinde kredi kartına taksitli ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Taksitli ödemek isterseniz online ödeme yöntemi kullanınız.

"Sitemizde 125 tl ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA olduğundan 125 tl ve üzeri alışverişlerinizde KAPIDA ÖDEME seçerseniz sipariş tutarınıza sadece 5 TL eklenecektir.

"125 tl ve altı siparişlerinizde KAPIDA ÖDEME seçerseniz sipariş tutarınıza 5 TL kargo ücreti + 5 TL'de Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli eklenecektir. 

"300 TL ve üzeri siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneği BULUNMAMAKTADIR. Bu tutardaki siparişleriniz teyit edilerek İPTAL edilecektir. "