SUPERDUKKAN.COM siparişlerinizi en kısa sürede sizlere ulaştırma gayreti içerisindedir. Stoklarımızda olan ürünlerin büyük çoğunluğu Saat 16:30'a kadar olan siparişlerde AYNI GÜN KARGO prensibi ile sizlere ulaştırılır.   Eğer sepetinizde AYNI GÜN KARGO ürünlerinin dışında başka ürünler de mevcut ise azami 3 iş günü içerisinde tedarik edilerek tarafınıza kargolanır.

Bu taahhüt hali hazırda piyasada arzı olan ürünler için geçerli olup üretimden kalkan veya stok sonu ürünlerde geçerli değildir. Bu tarz ürünlerde mesafeli satış sözleşmesi gereğince azami 30 gün tedarik süresi mevcuttur.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından SUPERDUKKAN.COM garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

SUPERDUKKAN.COM on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir